مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل بیان کرد

برپایی نمایشگاه مبل و دکوراسیون در اردبیل

عصر نمایشگاه- هشتمین نمایشگاه تخصصی مبل، دکوراسیون منازل، لوستر و چراغ‌های تزئینی با حضور تولیدکنندگانی از پنج استان کشور در اردبیل از ۲۱ تا ۲۵ دی ماه برگزار می شود.

برپایی نمایشگاه مبل و دکوراسیون در اردبیل
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶:۰۰

  به گزارش « عصر نمایشگاه » به نقل از تابناک ،مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اردبیل در مراسم گشایش نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون منزل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل اظهار کرد: براساس سیاست‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات ملی، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اردبیل نمایشگاه‌هایی را در حمایت از این تولیدات برگزار می‌شود.

  ایوب تقواطلب تصریح کرد: هشتمین نمایشگاه تخصصی مبل، دکوراسیون منازل، لوستر و چراغ‌های تزئینی با حضور 50 واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل برپا شده که علاقمندان می‌توانند از امروز تا 25 دی ماه از این نمایشگاه بازدید کنند.

  وی گفت: در این نمایشگاه مشارکت‌کنندگان از سراسر کشور آخرین تولیدات خود را در زمینه مبل، لوستر، دکوراسیون منازل و چراغ‌های تزئینی عرضه کردند.

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان افزود: این نمایشگاه از ساعت 15 تا 21 شب برای بازدید عموم علاقمندان و صنعتگران در نظر گرفته شده تا زمینه بازدید و بهره‌برداری بهینه از این نمایشگاه برای علاقمندان و مخاطبان فراهم آید.

  تقواطلب در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ‌ما در طول سال با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی تلاشمان بر این است تا بستری را فراهم کنیم که تولیدکنندگان درون استانی و خارج از استان بتوانند تنوع محصولات خود را با بهترین شرایط و کیفیت عرضه کنند.

  وی برگزاری بیش از ده‌ها نمایشگاه متنوع را در سال‌‌جاری یادآور شد و اضافه کرد:‌ در دو ماه پایانی سال نیز تلاش مان بر این است تا با برگزاری نمایشگاه‌های دیگر بتوانیم رضایت علاقمندان و مخاطبان مان را در بهره‌مندی از این ظرفیت فراهم کنیم.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه(http://telegram.me/asrenamayeshgah) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

   

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲۰ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت