معاونت پشتیبانی اتاق تعاون خبر داد

ثبت نام ۳۰۰ شرکت خارجی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

عصر نمایشگاه- کریمی از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در ۲۲ مرداد خبر داد و گفت: ۳۰۰ شرکت خارجی در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند و۶هزار و ۵۰۰ متر به آنها اختصاص داده شده است.

ثبت نام ۳۰۰ شرکت خارجی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از میزان ، سید محمد کریمی معاونت پشتیبانی اتاق تعاون در نشست خبری از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خبر داد و گفت: این نمایشگاه از 22 مرداد تا 25 مرداد برگزار می شود.

  وی ادامه داد: هر کشوری یک سری برنامه های استراتژیک دارد وکشور ما نیز سالها طبق برنامه هایی اداره شده است که برنامه ششم تو سعه نیز انشالله در مجلس تصویب خواهد شد وبر اساس آن پیش خواهیم رفت.

  کریمی افزود: سیاست های کلان از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ می شود که یکی از این سیاست ها اقتصاد مقاومتی با شعار اقدام وعمل در سال جاری است که متناسب با آن دولت برنامه های معتددی را درحال تدوین واجرا دارد.

  معاونت پشتیبانی اتاق تعاون تصریح کرد: اتاق تعاون به عنوان یک تشکل غیر دولتی به یاری دولتمردان شتافته واقدامات بسیار خوبی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام می دهد.

  وی خاطر نشان کرد: اقتصاد دانان معتقدند اگر چنانچه رکودی در کشور ایجاد شود براساس آسیب شناسی این امر مربوط به صنعت ساختمان است که فرصت های فراوان شغلی را در کنارش ایجاد می کند.

  کریمی گفت: نمایشگاه صنعت و ساختمان از 22 مرداد تا 25 مرداد بر پا خواهد شد که این نمایشگاه بین 75 نمایشگاه بزرگترین آنها است وباید تمهیدات لازم برای برپایی هر چه بهتر آن انجام شود.

  معاونت پشتیبانی اتاق تعاون با بیان اینکه حضور خارجیان در این نمایشگاه یکی از ویژگی های مهم آن است گفت: این حضور نسبت به سالهای گذشته بی سابقه است و قریب به 300 شرکت خارجی در آن ثبت نام کرده واز ما غرفه گرفتند که بیش از 6 هزار و500 متر به آنها اختصاص داده شده است.

  وی ادامه داد: امسال از نو آوری هایی برای صنعت ساختمان استفاده کرده ایم واز جمله آن مصالح پایه برای استفاده از ساختمانهای سبز به منظور صرفه جویی در هدر رفت انرژی واستفاده بهینه از آن وروش های نوین مقابله با زلزله است.

  کریمی افزود: تفاوت این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های دیگر این است که در حاشیه نمایشگاه همایش هایی همچون اقتصاد مقاومتی و اهداف آن در صنعت ساختمان،‌توسعه وانبوه سازی با رویکرد سبک سازی و مقاوم سازی ومعرفی کارآفرینان نمونه در صنعت ساختمان کشور از جمله این همایشها است.

  وی تصریح کرد: در این نمایشگاه بازدید کنندگان با کمترین زمان به اهداف وبرنامه هایی خود نائل می شوند و به این منظور تسهیلاتی فراهم شده است.

  کریمی تصریح کرد: کشورهای بلژیک، چین، آلمان،‌ فرانسه،‌ یونان،‌کره جنوبی،‌اسپانیا،‌آفریقای جنوبی،‌تایوان،‌روسیه،‌ترکیه،‌کاندا،‌سوئیس،‌ سوئد،‌انگلیس،‌ اتریش،‌دانمارک،‌ژاپن،‌هلند، فنلاند،‌نروژ و یک شرکت آمریکایی در این نمایشگاه حضور دارند که در مجموع 23 کشور هستند.

  معاونت پشتیبانی اتاق تعاون گفت: در ارتباط با بحث تخصصی کردن صنعت ساختمان صحبتهایی مطرح بوده که طی آن نمایشگاه آسانسور برگزار شد و اصنافی که آمادگی دارند باید به صورت تخصصی به آن بپرد ازند ما نیزاعتقاد داریم امور هر چه تخصصی تر شود بازدید کننده راحت تر می تواند از این فرصت استفاده کند.

  وی تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه نقش مهمی در خروج از رکود، انتقال تکنولوژی وصادرات محصولات دارد ، پیش بینی ما برای برگزاری صنعت ساختمان در سال آینده این است که این نمایشگاه در فصول مناسب سال مثلا بهار وپاییز بر پا شود.

  کریمی در پایان در ارتباط با موضوع ترافیک محل برگزاری نمایشگاه خاطر نشان کرد: با راهنمایی رانندگی کشور و مسئولین راهنمایی منطقه جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم حداکثر شرایط وتسهیلات را برای تردد شهروندان وبازدیدکنندگان در حواشی نمایشگاه برقرار کنیم.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت