در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ؛

حضور ۱۵ کشور خارجی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران

عصر نمایشگاه- بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، مواد اولیه ، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه با حضور و مشارکت صدها شرکت و کارخانه صنعتی داخلی و خارجی،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

حضور ۱۵ کشور خارجی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از پانا ، در این نمایشگاه حدود 340 شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 15 کشور خارجی، جدید ترین تولیدات، خدمات و دستاوردهای این صنعت را عرضه و به نمایش می گذارند.
  از این تعداد؛ 140 شرکت داخلی و 200 شرکت خارجی و از کشورهای ،فرانسه، اتریش، بلژیک، انگلستان، تایلند، کره جنوبی، اسپانیا ، ایتالیا ، ترکیه، ژاپن، هندوستان، پاکستان، چین، تایوان و آلمان هستنند.
  امسال و در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران کشورهای هندوستان ، چین و ترکیه بصورت پاویون در نمایشگاه حضور خواهند داشت
  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی در فضایی بالغ بر 25 هزار متر مربع و در مجموعه سالن های غربی و همچنین فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
  در این نمایشگاه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله :ماشین آلات نساجی ، قطعات ، چرخ خیاطی ، ماشینهای گلدوزی و دوخت و برش،انواع منسوجات خانگی شامل: پتو، پارچه های رومبلی وپرده ای،روتختی، ملحفه و روبالشی، تشک خواب، حوله، رومیزی ، ترمه، لوردراپه، پرده و لوازم و قطعات وابسته ،پارچه ، پوشاک ، انواع نخ ، الیاف ، رنگ ، مواد تعاونی و انواع مواد اولیه صنایع نساجی،انواع نخ و مواد اولیه نساجی، مشاوره و خدمات مهندسی، منسوجات خانگی از جمله پتو، پارچه رومبلی و پرده ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، کرکره، لوازم و قطعات، سرویس های آشپزخانه، حمام و دستشویی، انواع پوشاک (زنانه، مردانه و بچگانه) و انواع پارچه جهت تولید پوشاک عرضه و به نمایش گذاشته می شود.
  برگزاری 15 کارگاه علمی و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاهها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت تجاری و بازرگانی خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران است.
  معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندیهای کارخانه ها،شرکت ها ، نهادها و سازمان های داخلی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندیهای صنعت نساجی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه ، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوریهای روز به کشورمان، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، آشنائی با الگوهای موفق جهانی درعرصه صنعت نساجی، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار ؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
  به هر حال برگزاری این نمایشگاه می تواند با فراهم کردند زمینه حضور گسترده بسیاری از کشورها و شرکتهای فعال خارجی، سبب انتقال آخرین فناوریهای روز جهان به کشورمان شود و همچنین از طرف دیگر کشورمان می تواند با ارائه توانمندی های منحصر به فرد بخش نساجی خود در چنین رویدادی ، مزیت ها و فرصت های خود را در معرض دید سرمایه گذاران خارجی و داخلی قرار دهد. ضمن اینکه برگزاری چنین نمایشگاههائی موقعیت مناسبی را برای آشنائی مستقیم قشر دانشگاهی، پژوهشگران، دست اندرکاران و متخصصان با دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه فراهم کرده و در رشد بخش علمی وانگیزه بخشیدن به ارائه نوآوری در کشورمان موثر واقع شود.
  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران را شرکت سامع پاد نوین با نظارت و همکاری انجمن صنایع نساجی ایران ، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و جامعه متخصصین نساجی ایران برگزار می کند.
  این نمایشگاه از 13 تا 16 شهریور ماه هر روز از ساعت 12 تا 20 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۹ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت