حضور ۱۵ شرکت دانش بنیان ایرانی درنمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دوبی

عصر نمایشگاه : شرکت دانش بنیان برترایرانی در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی در نمایشگاه arab lab-۲۰۱۶ که در دوبی برگزار می شود، حضور دارند.

حضور ۱۵ شرکت دانش بنیان ایرانی درنمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دوبی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» ،به نقل از ایرنا، مدیر کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی درباره حضور ایران در نمایشگاه arab lab- 2016 گفت:تعداد 31 شرکت دانش بنیان برای حضور در این نمایشگاه درخواست های خود را به کریدور ارسال کرده اند که در نهایت 12 تا 15 شرکت برای حضور در نمایشگاه انتخاب خواهند شد. معیارهای انتخاب شرکت های توانمند جهت حضور در این نمایشگاه تدوین شده و شرکت ها پس از تایید اولیه توسط کریدور، می توانند در نمایشگاه حاضر شوند.
  حسن قاسمی ادامه داد: از شرکت های دانش بنیان برتر حوزه تجهیزات آزمایشگاهی جهت حضور در این نمایشگاه که در شهر دوبی کشور امارات برگزار می شود، در قالب پاویون ملی ایران حمایت می کنیم.
  وی افزود:این حمایت شامل پرداخت 70 درصد هزینه های اجاره غرفه، غرفه سازی و حمل و نقل کالای نمایشگاهی شرکت ها است که شرکت ها تا پایان آبان ماه فرصت ارسال درخواست برای حضور در نمایشگاه را داشتند.
  مدیر کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره اهمیت نمایشگاه عرب لب گفت: این نمایشگاه تنها نمایشگاه منطقه در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی است که خریدارانی را از بازارهای رو به رشد خاورمیانه، آفریقا، شبه قاره هند، آسیا و چین دور هم جمع می کند.
  وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت صادرات در این حوزه از محصولات، کریدور صادرات فضای نمایشگاهی شامل 144 متر شامل دو جزیره 72 متری را در نمایشگاه عرب لب 2016 تدارک دیده است. البته کریدور در سال گذشته با حضور 8 شرکت و در مساحتی شامل 72 متر در این نمایشگاه شرکت داشت.
  قاسمی ادامه داد : حضور شرکت ها در نمایشگاه سال گذشته علاوه بر استقبال شرکت های بازرگانی بین المللی، منجر به تفاهم هایی نیز در حاشیه این نمایشگاه شد. در نمایشگاه سال 2015 یکی از شرکت ها موفق به عقد تفاهم نامه همکاری و ارایه خدمات پس از فروش یک شرکت انگلیسی در ایران شد و برخی از شرکت های تولیدکننده نیز مذاکرات خوبی را برای ارسال نمونه و یافتن شریک تجاری مناسب داشتند.
  مدیر کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تمامی شرکت های حاضر در پاویون سال 2015 نیز برای حضور در نمایشگاه امسال اعلام علاقمندی کرده اند گفت: البته امسال برنامه ریزی جهت حضور یک شرکت برندینگ در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی صورت گرفته و امیدواریم برخی از شرکت های تک محصولی در ذیل این برند تجاری به حضور در بازارهای جهانی بپردازند.
  قاسمی اظهار داشت: مدی­لب(MEDILAB) مربوط به حوزه تحقیقات دارویی و پزشکی، بیولب (BIOLAB) مربوط به حوزه علوم زیستی و زیست فناوری، پترولب (PETROLAB) مربوط به حوزه نفت و پتروشیمی است، فود لب (FOODLAB) مربوط به حوزه غذا است، نانولب (NANOLAB) مربوط به حوزه فناوری نانو است، کمی لب (CHEMILAB) مربوط به حوزه مواد شیمیایی بخش های عمومی نمایشگاه هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت