طراحی میز پذیرش در نمایشگاه

عصر نمایشگاه- کافی است عبارت «میز پذیرش» را به زبان بیاورید تا بسیاری از غرفه داران بلافاصله جعبه روکش دار چهارپایه را تصور کنند. اما در بیشتر مواقع، این به اصطلاح جعبه ها، نظر بازدیدکنندگان را جلب نمی کنند تا بایستند و نگاه کنند.

طراحی میز پذیرش در نمایشگاه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرنمایشگاه»،  معمولا اشکال منحصربه فرد، ترکیب رنگ های مبتکرانه و دکوراسیون ظاهرا عجیب  و غریب نگاه ها را به خود جلب می کند و اغلب افراد را مجبور میکند تا وارد غرفه شما شوند. بنابراین، در اینجا 6 میز پذیرش معرفی شده اند که فراتر از یک جعبه ساده هستند و پیام نسبتا بیشتری را انتقال می دهند.

   


  Rainbow Bright
  غرفه: شرکت Lucio International B.V.
  نمایشگاه: EuroShop
  طراحی: شرکت Lucio International B.V.
  میز روکشی سفید دارد و شرکت Lucio International B.V. برای نورپردازی از کاتالوگهایی که شامل 64 رنگ مختلف میشد، استفاده کرده است. هر کاتولوگ نیز رنگ نورهای مختلف را نشان میدهد.

   

  No Cane, No Gain
  غرفه: شرکت Tree-Free Greetings
  نمایشگاه: National Stationery
  طراحی: شرکت Tree-Free Greetings
  وقتی نام شرکت Tree-Free Greetings (خوشامدگویی درخت) باشد، باید طبیعت و رنگ سبز در غرفه داد بزند. چوب نی و قابهای Cubitec برای میز پذیرش این غرفه خیلی مناسب هستند. علاوه  بر این، میز پذیرش این غرفه سبک، با قابلیت ترکیب مجدد و سازگار با محیط زیست است.

   


  Seeing Red
  غرفه: شرکت  Ortho Clinical Diagnostics
  نمایشگاه:  American Association for Clinical Chemistry
  طراحی: شرکت Mirror Show Management, Webster
  ظاهر زیبای بیضی شکل زوج همراه اشکال روی سقف غرفه توجه مخاطبان را به خود جلب میکند. علاوه بر رنگهای قدرتمند قرمز و سفید، نور مخفی بین میز پذیرش و زمین و قسمت بالایی میز جذابیت بیشتری ایجاد کرده  است. این در حالی است که پنجتکه بودن میز این اجازه را میدهد تا بتوان از نو طرحی دیگری ایجاد کرد. 

   

  Beautiful Bean
  غرفه: Mobilla-Artica Kft.
  نمایشگاه: EuroShop
  طراحی: Mobilla-Artica Kft.
  میز پذیرش این شرکت که طرح محیطهای خردهفروشی را القا میکند، در ترکیب بافت، نور و فرم زحمت زیادی برده  است. ورقههای بدون درز درخشان و مشکی رنگ میز ترکیبی از شکل لوبیا و کلیه را دارد و فرورفتگیهای جلوی آن هم توجه بازدیدکنندگان را جلب و هم نور بالا را منعکس میکند.

   


  Shape Shifter
  غرفه: شرکت Freeman
  نمایشگاه: EXHIBITOR
  طراحی: شرکت Freeman
  شرکت Freeman به جای اینکه دوباره از میز لوزیشکل استفاده کند، از طرح نیم دایره بهره گرفت. رنگ سفید روی میز منحنی شکل به بازدیدکنندگان این اجازه را میدهد تا بتوانند از هر زاویه ای که بخواهند با کارکنان غرفه ارتباط برقرار کنند. 

   

  DIY Design
  غرفه: شرکت 9SpotMonk Design
  نمایشگاه: National Stationery
  طراحی: شرکت 9SpotMonk Design
  این غرفه با نقش برجستههای سازگار با محیط زیست و با استفاده از انرژی بادی در یک کلام«ساده» است. غرفهدار این شرکت میزگرد را از Ikea خریداری کرده  و یک تخته MDF در میز زیرین آن کار گذاشته   است. استفاده از گلهای نیلوفر نیز فضا را مظهری از سادگی کرده   است.

  نویسنده: لیندا آرمسترانگ
  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت