دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهدمقدس برگزار می‌شود

عصر نمایشگاه- دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهدمقدس با حضور حدود ۱۰۰ شرکت و نهاد فعال مالی و سرمایه‌گذاری از ۲ تا ۵ شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.

دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهدمقدس برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم ، مهرداد جهانتاب در تشریح جزئیات دومین دوره برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: دومین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مشهد‌مقدس از 2 تا 5 شهریورماه سال جاری در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مشهدمقدس، جمع‌کردن تمام ارکان سرمایه زیر یک سقف، بهره‌برداری از امکانات یکدیگر و نیز جذب سرمایه‌های خرد در مهد ثروت کلان کشور است، افزود: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و استقبال نهادهای پولی و فعالان عرصه سرمایه‌گذاری و بورس، در دومین دوره از برگزاری این نمایشگاه، حدود 100 شرکت و نهاد فعال در زمینه مالی و سرمایه‌گذاری شرکت خواهند داشت.

  مجری برگزاری دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهدمقدس خاطرنشان کرد: همچنین از جمله شرکت‌کننده‌های شاخص در این نمایشگاه می‌توان به استانداری خراسان‌رضوی، تعدادی از فرمانداری‌ها و شهرداری‌های سراسر کشور، مراکز اطلاع‌رسانی و انتشارات و سازمان بورس و  فرابورس اشاره کرد. از سویئ سازمان بورس تا این لحظه وعده‌هایی مبنی بر حمایت به ما داده که بخشی از آن محقق شده ولی استانداری خراسان‌رضوی حمایت‌های معنوی به‌صورت گسترده داشته چرا که نتایج دوره نخست برگزاری این نمایشگاه برای آن‌ها ملموس بوده است.

  جهانتاب در ادامه ضمن اشاره به برگزاری دومین دوره برگزاری این نمایشگاه همزمان با رویداد بین‌المللی "مشهد 2017" ابراز داشت: با توجه به اینکه شهر مقدس مشهد هر‌ساله میزبان حجم وسیعی از توریسم داخلی و بین‌المللی و زائران از نقاط مختلف جهان است، مقوله سرمایه‌گذاری در بخش‌های اقتصادی و فرهنگی برای این شهر با یکدیگر پیوند خورده است. از سوئی با توجه به اینکه مشهدمقدس در سال 2017 "پایتخت فرهنگی جهان اسلام" است، لزوم توجه بیشتر در زمینه‌های سرمایه‌گذاری در راستای توسعه امکانات شهری و رفاهی برای توریسم و زائران بیش از پیش احساس می‌شود که برگزاری چنین نمایشگاهی بستری مناسب برای جذب سرمایه‌های خرد و کلان در راستای سرمایه‌گذاری مطمئن، پربازده و قابل اعتماد در این استان است.

  وی پیرامون حضور سرمایه‌گذاران خارجی در دومین نمایشگاه بانک، بورس، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهد گفت: در این دوره از برگزاری نمایشگاه، از 600 شرکت خارجی که پیش از این در ایران سرمایه‌گذاری کردند یا قصد سرمایه‌گذاری داشتند، دعوت به‌عمل آمده است از همین حیث حضور فعالان خارجی‌ این عرصه نسبت به دوره نخست بسیار چشمگیرتر است.

  مجری برگزاری دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهدمقدس همچنین از برگزاری نشست‌ و همایش‌های جانبی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: در این دوره از نمایشگاه به برگزاری همایش با موضوعات مختلف سرمایه‌گذاری و استفاده از ابزارهای مختلف مالی و نحوه کار در بورس می‌پردازیم. هدف از این همایشات و نشست‌ها ارتقاء سطح آگاهی و سواد مالی درباره روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه است که این امر قطعاً سبب افزایش کارایی صاحبان منابع مالی کشور در فرآیند سرمایه‌گذاری می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت