موفقیت ۷۰ درصدی مذاکرات سرمایه‌گذاری در اینوتکس ۲۰۲۰

عصر نمایشگاه- ۷۰ درصد جلسات (۳۵۰ جلسه) بخش کافه سرمایه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند.

موفقیت ۷۰ درصدی مذاکرات سرمایه‌گذاری در اینوتکس ۲۰۲۰
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، یکی از بخش‌های مهم نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، که از 22 تا 25 مرداد ماه بصورت مجازی برگزار شد، «کافه سرمایه» بوده است.

  این رویداد فرصت ویژه برای صاحبان شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران بود.

  این رویداد، جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپهای برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده بود و در آن استارتاپها به فرصت ارائه طرح‌های خود به شبکه سرمایه‌گذاران دست پیدا کردند.

  در این رویداد 25 استارتاپ متقاضی سرمایه و 62 سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی حضور داشتند.

  نحوه‌ برگزاری این رویداد بدین صورت طراحی شده بود که نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار، در اتاق اختصاصی خود بصورت آنلاین حاضر شده و استارتاپها در مدت زمان مشخص به صورت خصوصی خود را به آن‌ها معرفی می‌کردند.

  در این جلسات خصوصی، سرمایه‌گذاران به بررسی ابعاد مختلف استارتاپها ‌پرداختند و در صورت علاقه‌مندی به طرح‌ها و تمایل به سرمایه‌گذاری روی آن‌ها، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارتاپها را مطرح کردند.

  در اولین روز از کافه سرمایه تعداد 70 جلسه خصوصی آنلاین، بین استارتاپها و سرمایه‌گذاران برگزار شد و در دومین روز از این رویداد، تعداد جلسات استارتاپها و سرمایه‌گذاران به بیش از 100 جلسه رسید. در سومین و چهارمین روز از کافه سرمایه نیز، شاهد برگزاری 180 جلسه سرمایه‌گذاری بودیم.

  در کافه سرمایه اینوتکس 2020، مجموعا 350 جلسه سرمایه‌گذاری تنظیم و برگزار شد.

  در این رویداد، استارتاپها از حوزه‌های مختلفی از قبیل BI، AI،  IT، IOT، سلامت، آموزش، تولید محتوا، صنعت، پزشکی، گردشگری، کشاورزی، هنر، مد و پوشاک و مواد غذایی حضور داشتند.

  محدوده مذاکرات، گفتگو پیرامون مسائلی شامل طرح کسب و کار و طرح مالی، میزان مشارکت و حدنصاب سهام، نحوه مدیریت شرکت، نحوه تامین مالی و تمام موضوعات مرتبط برای شکل‌گیری همکاری و سرمایه‌گذاری بود.

  با توجه به آمار به دست آمده از بازخورد سرمایه‌گذاران، 70 درصد این جلسات (350 جلسه) با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند که قرار است جلسات بیشتری برای آن‌ها تنظیم شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    آخرین بروزرسانی ۱۱ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت