برگزاری پاویون منتورها و مشاوران در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲

عصر نمایشگاه- پاویون منتورها و مشاوران در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

برگزاری پاویون منتورها و مشاوران در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2022 در پارک فناوری پردیس، پاویون منتورها و مشاوران از 20 تا 23 اردیبهشت‌ماه با هدف رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارت‌آپی برگزار می‌شود.

  پاویون منتورها و مشاوران بخشی از نمایشگاه اینوتکس است که افراد شرکت کننده در این نمایشگاه می‌توانند در زمینه‌های مختلف با منتورها و مشاوران مطرح و شناخته شده زیست بوم استارت‌آپی کشور در رابطه با مسائل کسب و کار یا ایده خود صحبت کنند.

  پاویون منتورشیپ از سال 98 با تغییراتی که در نمایشگاه اینوتکس به وجود آمد، به تقویم اجرایی این رویداد اضافه شد. در این پاویون 50 تا 60 نفر از برترین منتورها و مشاورانی که در سطح اکوسیستم و جامعه استارت‌آپی و بازار کار وجود دارند و شناخته شده هستند، دعوت شده تا در روزهای مختلف نمایشگاه حضور پیدا کنند و بر اساس حوزه‌های فعالیت‌شان مشاوره تخصصی ارائه دهند.

  در سال‌های گذشته این پاویون بخش‌های متنوعی داشت و تعداد موضوعاتی که به مراجعه کنندگان مشاوره ارائه می‌شد، زیاد بود؛ این مساله مشکلاتی را به همراه داشت که بزرگترین آنها سردرگمی مخاطبان برای حضور در جلسات منتورشیپ بود.

  امسال منتورها در بخش‌های اصلی برنامه‌ریزی شده و قرار است بر اساس مهارت‌ها و حوزه‌های تخصصی منتورها، جلسات مشاوره برنامه‌ریزی و اجرا شود. برای مثال در حوزه بازاریابی مخاطبان، حوزه‌های مختلف ارائه شده در حوزه بازاریابی را رصد کرده و می‌توانند بر اساس آنلاین یا آفلاین بودن مشاوره و متناسب با نیازشان مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنند. در نهایت بعد از انتخاب منتور و رزرو وقت مشاوره توسط مخاطبان، جلسات مشاوره تنظیم و پیامک مربوط به زمان مشاوره به افراد متقاضی ارسال و به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

  به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2022، در کنار جلسات حضوری، جلسات آنلاین نیز برگزار خواهد شد، زیرا امکان حضور در نمایشگاه برای برخی از متقاضیان و منتورها وجود نداشت. بنابراین با برگزاری جلسات آنلاین به تعداد بیشتری از مخاطبان و منتورها خدمات رسانی خواهد شد.

  در پاویون منتورشیپ نمایشگاه اینوتکس 2022، هر متقاضی از وقت مشاوره 20 دقیقه‌ای استفاده خواهد کرد و می‌تواند از صحبت‌های منتور مورد نظر خود بهره‌مند شود و همچنین امکان برنامه‌ریزی برای صحبت‌ها و همکاری‌های بیشتر در خارج از زمان برگزاری نمایشگاه نیز وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت