مهلت ۲ هفته‌ای برای ثبت‌نام در نمایشگاه نانو ۱۴۰۱

عصر نمایشگاه- تاکنون بیش از ۱۰۰ شرکت و مجموعه نانویی ثبت‌نام خود را برای حضور در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ نهایی کردند و علاقه‌مندان تا ۲۰ مردادماه فرصت دارند تا برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مهلت ۲ هفته‌ای برای ثبت‌نام در نمایشگاه نانو ۱۴۰۱
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، رویدادی است که در آن آخرین دستاوردها و تحولات عرصه فناوری نانو در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. جشنواره دوازدهم با تغییراتی نسبت به سال‌های پیش همراه بود، برنامه‌های جدید و فضای نمایشگاهی بیشتر از جمله این موارد بود. این رویکرد در این دوره نیز ادامه خواهد داشت و سعی بر این است تا به درخواست تمامی متقاضیان واجد شرایط حضور در این نمایشگاه پاسخ مثبت داده شود و امکان اختصاص فضا وجود داشته باشد.

  گسترش بازار هدف، تعامل بیشتر با شرکت‌های صنعتی، عرضه توانمندی‌ها و محصولات و آموزش از اهداف شرکت‌ها و مجموعه‌هایی است که در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند.

  در این جشنواره فناوری نانو در بخش‌هایی نظیر سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانو مواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی، شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل در کنار آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و نهادهای ترویجی از قبیل انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی، آخرین دستاوردهای خود را عرضه خواهند کرد.

  نشست‌های تخصصی، برگزاری کارگاه با موضوعات مختلف و نیز برگزاری گفتمان در حوزه تجاری‌سازی در مرکز سالن خلیج فارس برای شرکت‌های فعال در حوزه نانو برای ارائه و معرفی محصولات و فناوری با عنوان "نانوگپ" از جمله این برنامه‌های این رویداد است.

  غرفه نانومچ نیز به طرح‌های آماده سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری نانو خواهد پرداخت. شبکه تبادل فناوری از بخش‌های دیگر این نمایشگاه خواهد بود، این شبکه با هدف رفع نیازهای صنعتی با تکیه بر فناوری‌های داخلی، چالش نوآوری و فناوری از طریق حل مشکلات فناورانه با رویکرد نوآوری و فراخوان آن‌ها شکل گرفته است. نهادهای ترویجی و گسترش فناوری نانو، کارگزاران خدمات تجاری‌سازی و صادرات محصولات دانش‌بنیان و صندوق‌های حمایتی از شرکت‌های فعال در حوزه دانش‌بنیان از بخش‌های دیگر این نمایشگاه است.

  به نقل از ستاد نانو، تاکنون بیش از 100 شرکت و مجموعه نانویی، ثبت‌نام خود را برای حضور در نمایشگاه ایران‌نانو 1401 نهایی کرده‌اند. سیزدهمین نمایشگاه فناوری‌نانو با عنوان ایران نانو 1401 از تاریخ 9 تا 12 مهرماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت‌های متقاضی می‌توانند تا انتهای مرداد با مراجعه به سایت نمایشگاه به نشانی exhibition.nano.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت