استاندار البرز خبر داد

برگزاری نمایشگاه توانمندی ایران به میزبانی البرز در اوکراین

عصر نمایشگاه- استاندار البرز گفت: به منظور گسترش روابط تجاری و اقتصادی و شناسایی بازار هدف بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و اکراین، نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به میزبانی البرز در شهر کی یف برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه توانمندی ایران به میزبانی البرز در اوکراین
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از ایرنا ، سید حمید طهائی در دیدار مشترک باسفیر ایران در اوکراین و سرکی بوردینیاک سفیر اوکراین در جمهوری اسلامی ایران، افزود: با رایزنی های دولت تدبیر و امید، در راس آن رئیس جمهوری و وزرای اقتصادی دولت،روز به روز روابط سیاسی و تجاری کشورمان در سطح جهان رو به گسترش است.
  وی ادامه داد:پس از سال ها سایه تحریم بر سر حوزه اقتصادی، امروز فرصت خوبی برای توسعه روابط و ارتباطات اقتصادی ایران اسلامی با کشورهای مختلف جهان فراهم شده است.
  وی ادامه داد: فرودگاه پیام ، وجود راه های ترانزیتی ، استقرار مراکز علمی و تحقیقاتی، پتانسیل های صنعت و کشاورزی، نیروگاه ها و هاب دارویی کشور موقعیت های شاخصی را فرا روی سرمایه گذاران البرزی قرار داده است.
  طهائی گفت: استراتژی ما در گسترش روابط اقتصادی، دنبال منفعت رسانی به دو طرف خواهد بود.
  براساس این گزارش،وجود اراده سیاسی دو کشور در خصوص گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری، حضور 4 هیات تجاری – اقتصادی در سال 94 و تمایل آنها برای ادامه روابط تجاری و اشتیاق برای خرید کالاهای ایرانی هدف از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به میزبانی البرز در شهر کی یف است.
  همخوانی نیازهای کشور اوکراین با ظرفیت ها و توانمندی های تولیدی و صادراتی استان البرز و بالعکس از جمله صادرات کشور ما به اوکراین میوه، تره بار،خشکبار، دارو، مصنوعات از چدن، پلاستیکی و... حفظ بازار ایران و گسترش روابط تجاری از اهداف این همکاری ها بشمار می رود.
  وجود زمینه های همکاری در خصوص کشت فرا سرزمینی در کشور اوکراین با توجه به خاک حاصلخیز و حضور بزرگترین تولید و صادرکنندگان سبزی و صیفی کشور در استان البرز از مزیت های این همکاری است.جمهوری اسلامی ایران سالانه 61 میلیون دلار صادرات به اکراین دارد.
  در سال 94 صادرات ایران 17 میلیون دلار بوده است.
  اوکراین در زمان حاضر شرایط عضویت در اتحادیه اروپا را برای خود ایجاد کرده و فرصت صادرات دوباره کالاهای ایرانی به اروپا را می تواند فراهم کند.
  نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران به میزبانی البرز از 5 لغایت 8 آبان ماه،26 - 29 اکتبر 2016 در مرکز نمایشگاهی IEC شهر کیف و در فضایی به مساحت 4 هزار مترمربع برگزار می شود.
  همزمان با این نمایشگاه چهار نمایشگاه نفت و گاز، صنایع بسته بندی، حمل و نقل و دام و طیور 20016 دایر خواهد بود و فرصت ها را در معرفی ظرفیت های البرز و شناخت بازار هدف دو چندان می سازد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۹ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت