با ۳۰ کارشناس؛

مذاکره‌های بین‌المللی کانون پرورش فکری؛ سوغات نمایشگاه کتاب فرانکفورت

عصر نمایشگاه- نمایندگان کانون پرورش فکری برای فروش و خرید حق نشر کتاب با ۳۰ کارشناس در نمایشگاه فرانکفورت دیدار کردند.

مذاکره‌های بین‌المللی کانون پرورش فکری؛ سوغات نمایشگاه کتاب فرانکفورت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از مهر ، 250 عنوان کتاب از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در شصت و هشتمین دوره نمایشگاه فرانکفورت عرضه شد. 

  براساس این گزارش، امور بین‌الملل کانون در این نمایشگاه به معرفی کتاب‌های 50 ساله‌ی کانون، رمان‌های نوجوان، کتاب‌های تصویری جدید در سال 2016 و کتاب‌های پنجاه ساله به زبان انگلیسی در سه کاتالوگ جداگانه پرداخت.

  بر همین اساس از چندی قبل انتشارات کانون اقدام به چاپ مجدد کتاب‌های قدیمی و باارزش خود کرده بود که همین موضوع مبنای طراحی غرفه و ارایه‌ی کتاب‌ها در نمایشگاه فرانکفورت نیز قرار گرفت. اقلام تبلیغاتی غرفه نیز برگرفته از تصویرگری این کتاب‌ها بود که در محل نمایشگاه به علاقه‌مندان عرضه شد.

  رونمایی از نسخه‌ انگلیسی کتاب‌های «هستی» و «کوتی کوتی» اثر فرهاد حسن‌زاده بخشی دیگری از فعالیت‌های این غرفه بود.

  همچنین با هماهنگی سفارت ایران در آلمان برنامه‌ی شاهنامه‌خوانی بر مبنای کتاب «طوطی هند» و نمایش آهنگین دو طفلان مسلم با هنرمندی دو کودک ایرانی نیز در محل غرفه کانون برگزار شد.
  در حوزه‌ فروش حق نشر، نمایندگان کانون با ناشران کشورهای ایتالیا، چین، ژاپن، کره جنوبی، ترکیه، برزیل، آلمان و سوئیس دیدار کردند. 

  بر این اساس آثاری همچون اسم من، زیبا صدایم کن، ماه بود و روباه، به به، یخی که عاشق خورشید شد، چهارخانه و خاله کشمشی، ماهی سیاه کوچولو، هستی، نقره ماهی، قیچی که دنبال کار می گشت، حکایت مرد و دریا، پهلوان پهلوانان، آهوی گردن دراز، بابا برفی، دو دوست، تو لک لکی یا دارکوب، خانه‌ام کجاست، هی با من دوست می‌شی، این همه تلق و ملق، طوطی هند، پلنگ سیاه و یک جنگل و چند حیوان مورد توجه این کارشناسان قرار گرفت.

  قرار است 90 اثر انتخاب شده از کشورهای انگلیس، کانادا، آلمان، سوئیس، برزیل، ژاپن، فرانسه، استرالیا، بلژیک و ایتالیا نیز از سوی کارشناسان کانون تحلیل و بررسی شود تا مقدمات خرید این آثار فراهم آید.

  در این نمایشگاه بیش از 7 هزار ناشر از حدود 105 کشور جهان شرکت داشتند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت