مدیران خودرو

یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

رقابت کارگزاری ها برای جذب سرمایه گذاران در فاینکس ۲۰۱۸

عصر نمایشگاه- مجید محمدعلیزاده آرانی با اشاره به رویدادهای مهم فاینکس ۲۰۱۸ و رونمایی دستاوردهای فین تک ها در آن، افزود: در دوره های اخیر نمایشگاه بورس،‌بانک و بیمه شرکت های خدمات انفورماتیکی از برنامه ها و نرم افزارها و فین تک های قابل قبولی رونمایی کرده اند و بازار سرمایه از این قبیل دست آوردها ، بهره برده است.

رقابت کارگزاری ها برای جذب سرمایه گذاران در فاینکس ۲۰۱۸
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از سنا، یک کارشناس بازار سرمایه با بیان این که نمایشگاه های حوزه مالی محل عرضه نوآوری ها و ایده های جدید و مرور دست آوردهای یکسال گذشته است، گفت:شرکت های کارگزاری از فرصت نمایشگاه هایی که با موضوع خدمات مالی و سرمایه گذاری برای معرفی خدمات خود و جذب مشتریان و سرمایه گذاران استفاده می کنند.

  مجید محمدعلیزاده آرانی با اشاره به رویدادهای مهم فاینکس 2018 و رونمایی دستاوردهای فین تک ها در آن، افزود:  در دوره های اخیر نمایشگاه بورس،‌بانک و بیمه شرکت های خدمات انفورماتیکی از برنامه ها و نرم افزارها و فین تک های قابل قبولی رونمایی کرده اند و بازار سرمایه از این قبیل دست آوردها ، بهره برده است.

  وی افزود: روز به روز ورژن های جدیدی از فین تک ها و استارتاپ های حوزه مالی و سرمایه گذاری در کشور ما تولید و عرضه می شود و  فاینکس نیز در سال های اخیر فرصت خوبی برای شکوفایی فین تک ها ایجاد کرده است.

  این کارشناس بازار سرمایه با بیان این که در نمایشگاه هایی که تاکنون برگزار شده  بورس ها و شرکت های وابسته به بازار سرمایه از حضورپر رنگ تری نسبت به بانک ها و بیمه ها برخوردار بوده اند،‌ تصریح کرد: مجریان نمایشگاه باید برای افزایش مشارکت سایر بخش های صنعت مالی در این رویداد تمهیدات موثرتری بیندیشند.

  آرانی با تاکید بر اینکه استفاده بورس هم از این نمایشگاه باید بهتر باشد، اظهار کرد: در بخش بورس و در قسمتی که فاینکس 2018 اقدامات بورس را به نمایش می گذارد، باید دست آوردهای بورس بیشتر مورد ارزیابی و واکاوی قرار گیرد.

  این کارشناس بورس با بیان اینکه بورس برگزاری این قبیل نمایشگاه ها را فرصتی جهت آموزش و فرهنگ سازی و آشنایی  عموم مردم و دانش آموزان و دانشجویان با بازار سرمایه می داند، ادامه داد: در دوره های پیشین نمایشگاه از ابزارهای مالی اسلامی نیز پرده برداری شده و مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

  وی با بیان این که کارگزاران وابسته به بانک ها در کنار سهامداران عمده خود که بانک ها هستند از این فضای نمایشگاهی جهت بازاریابی و افزایش و جذب مشتریان جدید خود بهره برداری لازم را می کنند،‌ گفت: جذب سرمایه گذاران و مشتریان با ارائه پکیج های خدماتی و تسهیلاتی  و امتیازهای مختلف و متنوع در نمایشگاه انجام می شود و نمایشگاه به نوعی عرصه رقابت کارگزاری ها برای جذب سرمایه گذاران و  مشتریان هم به شمار می رود.

  آرانی با بیان اینکه تا کنون به صورت کمی تاثیر این نمایشگاه ها بر بازار سرمایه مشخص نشده است،‌ خاطرنشان کرد: جامعه سرمایه گذاران و سهامداران انتظار دارند فاینکس 2018 به آنها شناخت بهتری از حوزه مالی کشور و فرصت ها و ریسک های آن ارائه کند .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۲۶ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت